Nagų grybelio gydymas lazeriu

Ketvirtadalis suaugusių gyventojų kenčia nuo grybelinių pėdų (odos ir nagų) ligų. Vyrai serga dažniau nei moterys. Liga prasideda pėdų infekcija tarnaujant kariuomenėje, sportuojant sporto klubuose, lankantis baseinuose, saunose ir kt.

Pirtyse, voniose, kur drėgna, tamsu, šilta, blogai vėdinamose patalpose ant grindų krintantys grybai ir gultai nuo pacientų odos pradeda vystytis labai greitai, grybelio masė didėja, o tai lemia natūralius sėklos paviršiaus ir iš jo grybelis patenka į odą sveikas žmogus. Infekcijos pavojus slypi bet kurioje patalpoje, kur žmonės eina basomis.

Pacientai, sergantys kitomis odos ligomis, kurių metu pažeidžiamas odos vientisumas, yra įtrūkimų, opų, erozijos ir kt. , Taip pat žmonės, kenčiantys nuo sutrikusio kojų aprūpinimo krauju, yra linkę į šias ligas.

Tokios ligos kaip cukrinis diabetas, antsvoris, rūkymas, tromboflebitas, nuospaudos, sumažėjęs imunitetas prisideda prie grybelinės infekcijos. Pavyzdžiui, dekompensuojant cukrinį diabetą, gliukozės išsiskyrimas padidėja ne tik su šlapimu, bet ir su prakaitu. Tai sukuria idealią dirvą grybelio augimui.

Kojų nagų grybelio simptomai

Kojų nagų grybelio gydymas lazeriu yra populiari procedūra, nes grybelis paveikia 3 ir 4 tarpupirščius, kur jaučiamas niežėjimas, paraudimas, odos patinimas, lupimasis, tarp pirštų atsiranda įtrūkimai, tada infekcija plinta po visą pėdą ir veikia nagų plokštelės. Nagai bėgant metams tampa pilkai geltoni, nuobodu sustorėję, sulaužytu išoriniu kraštu, iš po nago išsiskiria mažytė sausa masė, po nagais atsiranda tuštumų. Kojų prakaitas, veikiamas grybelinių fermentų, įgauna bjaurų, specifinį kvapą. Ir tai trunka metus. Pablogėjimas, t. y. proceso intensyvinimas vyksta dažniau žiemą.

Šis negalavimas nepraeina savaime. Grybelinės infekcijos sukelia padidėjusią alergiją. Bėgant metams grybai gali nusėsti nuo kojų į kirkšnį, pilvą, pažastis, ant krūtinės, nugaros, kaklo, plaukų odos. Taip pat gali būti pažeisti vidaus organai. Šeimoje, kurioje yra grybelinės infekcijos pacientas, artimųjų infekcijos rizika yra didelė.

Šia infekcija galima užsikrėsti manikiūro, pedikiūro procedūros metu. Nerekomenduojama nusausinti kažkieno rankšluosčiais. Po maudynių būtina kruopščiai nuvalyti tarpupirščius. Jūs negalite šukuoti su kažkieno šukomis, šepečiais. Pastaraisiais metais padaugėjo galvos odos mikozės turinčių suaugusiųjų. Pavėluotas gydymas gali būti nesėkmingo grybelinių infekcijų gydymo priežastis. Yra pacientų, kurie dešimtmečius, 25-30 metų, serga onichomikoze (nagų grybeline infekcija).

Kita priežastis yra atsitiktinis, nereguliarus gydymas, kai vartojama nepakankamai priešgrybelinių vaistų. Nepakankama pakartotinės infekcijos prevencija (ty higieniškas batų gydymas specialiomis priemonėmis, patalynė, drabužiai ir kt. )

Visiškai išgydyti infekciją įmanoma esant bet kokiai ligos trukmei.

Kojų nagų onichomikozės tipai

Yra trys pagrindiniai onichomikozės tipai:

  • hipertrofinis;
  • normotrofinis;
  • atrofiškas.

Su hipertrofiniuonichomikozės tipas, pacientas eina nepatogumų, keičiasi nago plokštelės spalva, pažeidžiami jos kraštai, prarandamas blizgesys.

Normotrofiškastipą lydi tik nagų atspalvio pasikeitimas, kuris tampa baltai geltonas.

Atrofiškastipui būdinga geltonai pilka nago plokštelės spalva, jos šveitimas, pūlingumas ir laisvi sluoksniai ant atviros odos vietos.

Tuo pačiu metu pacientas patiria diskomfortą, pradeda jaustis nepatogus visuomenėje, paplūdimiuose, pirtyje ar saunoje. Savivertė palaipsniui mažėja, pastebimas nepasitikėjimas savimi, problemos santykiuose su priešinga lytimi. Taip pat pridedamas skausmas, kurį sustiprina trynimasis į kojines ar uždarus batus. Todėl nagų grybelio gydymas neturėtų būti atidėtas vėliau.

Nagų grybelio susidarymo priežastys

Pagrindiniai ligų sukėlėjai yra dermatofitų grybai, rečiau pelėsiai ir mielės. Infekcijos šaltiniai yra asmens higienos priemonės, įskaitant rankšluosčius, batus, manikiūro reikmenis, vonios kilimėlius ir kt. Ypač tikėtina, kad grybelis užsikrės viešose vietose, kuriose yra daug drėgmės: voniose, pirtyse, baseinuose, sporto salėse ir dušuose.

Šie veiksniai gali sukelti ligos paūmėjimą:

  • virškinamojo trakto ligos;
  • vyresnio amžiaus;
  • kraujotakos sutrikimai;
  • alergija;
  • organizmo imuninės gynybos sumažėjimas.

Nagų grybelio pašalinimas ir gydymas

kojų nagų grybelis

Šiuolaikinis kojų nagų grybelio gydymas lazeriu atliekamas specializuotose klinikose. Čia dirba profesionalūs dermatologai, kurie greitai nustatys diagnozę ir nedelsdami pradės problemą.

Veiksmingas nagų grybelio gydymas lazeriu apima sisteminių priešgrybelinių vaistų, priešgrybelinių tepalų, tirpalų vartojimą, imunostimuliuojančių vaistų ir vitaminų vartojimą bei griežtą asmeninės higienos taisyklių laikymąsi.

Onichomikozės gydymas bus daug greitesnis ir efektyvesnis, jei pirmiausia pašalinamas pažeistas nago paviršius. Tai palengvins pažeistą odos plotą nuo kliūčių, kad būtų lengviau prasiskverbti į veikliąsias vaistų veikliąsias medžiagas.

Nagų plokštelės pašalinimas klinikoje yra visiškai neskausmingas. Tam pasirenkami pjaustytuvai, kurie per kelias minutes paveiktą nagą paverčia dulkių dalelėmis.

Nagų grybelio šalinimas lazeriu - kaip atliekama procedūra?

Dėl didelio efektyvumo lazerinis nagų grybelio šalinimas yra saugi procedūra, kuri nedeformuoja ir nesugriauna nago plokštelės. Gydymo lazeriu esmė yra fokusuotas spindulio poveikis grybelio elementams paveiktoje nagų plokštelėje.

Konvertuodama iš šviesos į šilumą, lazerio energija vietinę temperatūrą pakelia iki 45–53 laipsnių. To pakanka sunaikinti grybelinių ląstelių baltymų struktūras ir sterilizuoti nagus iš sporų. Procedūros metu pacientas patiria tik šilumos pojūtį. Be šalutinio poveikio, šis gydymas leidžia iškart po manipuliacijų grįžti į kasdienį gyvenimą.

Visiškas pasveikimas gali trukti nuo keturių iki aštuonių procedūrų kas kelias savaites. Seansų skaičių nustato dermatologas, remdamasis tyrimo rezultatais ir konkretaus atvejo savybėmis.

Nagų grybelio gydymo lazeriu nauda klinikoje

Klinikoje yra moderni įranga, galinti išspręsti bet kokias odos problemas. Ilgametė gydytojų patirtis ir aukšta personalo kvalifikacija leidžia mums garantuoti pacientams aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Nuolatinis bendradarbiavimas su geriausiomis dermatologijos problemomis specializuotose klinikose leidžia mums keistis patirtimi ir rasti vis veiksmingesnių būdų pašalinti problemas, susijusias, be kita ko, su grybelinėmis nagų ir odos ligomis.

Procedūros rezultatai

nagas po grybelio gydymo lazeriuprieš gydymą nagas su grybeliunagai po grybelio gydymo lazeriunagai, kuriuos prieš gydymą paveikė grybelis

Klausimai ir atsakymai

Gydymo metodas

Išorinė terapija / Vaistai / Aparatūra.

Informuotas sutikimas prieš procedūrą

Yra.

Gydymo trukmė

Priklauso nuo gydymo metodo ir paciento individualių savybių.

Anestezijos forma

Nereikalaujama.

Pasiruošimas procedūrai

Nenaudokite priešgrybelinių vaistų.

Po procedūros atliekamos priežiūros priemonės ir atsargumo priemonės

Rekomendacijas individualiai parenka gydytojas specialistas.

tikėtinas rezultatas

Atsikratyti ligos, rasti sveikus nagus.