Naudojimo patirtis Myceril

Katrin iš Berlyno atsiliepimai apie kremo Myceril poveikį

Patirtis su Myceril iš Katrino iš Berlyno

Mano vardas Katrinas ir man 36 metai. Norėčiau pasidalinti Myceril kremo naudojimo patirtimi. Šiuo metu gyvenu Berlyne, Vokietijoje. Ilgą laiką kankina kojų mikozė. Bet, deja, nepadėjo nė viena priemonė. Poveikis pasireiškia kelias savaites, ir problema vėl jaučiasi. Bet po ilgų paieškų nusprendžiau išbandyti kremą Myceril. Apie priemonę sužinojau iš darbo kolegės, iš kurios netyčia sužinojau, kad ji taip pat daugelį metų kovojo su šia liga. Kolega ne tik patarė apie kremą, bet ir kalbėjo apie vartojimo patirtį ir apie tai, kaip vartoti vaistą. Produktą būtina tepti tik ant nagų plokščių, bet ir ant viso pirštų ir kojų paviršiaus. Kadangi jau pavyko pasiekti norimą efektą, norėčiau pasidalinti naudojimo taisyklėmis ir trumpai apžvelgti priemonės efektyvumą bei savo įspūdžius.

Kaip naudoti?

Prieš tepdami kremą, įsitikinkite, kad zonos, kurias norite tepti Myceril, yra visiškai švarios ir sausos. Geriau net iš anksto, nusiplaukite kojas ir nusausinkite rankšluosčiu. Tada švelniai patepkite kremą ant užkrėstos odos ir švelniai pamasažuokite. Procedūra turi būti kartojama vieną kartą 30-35 dienas prieš einant miegoti.

Pirmoji diena

Nuotraukos prieš ir po produkto naudojimo, Myceril naudojimo patirtis

Iškart po pirmo kremo tepimo pajutau, kad skausmas praeina. Pastaruoju metu mano kojos tiesiog ūžė, o užtepus produkto, dingo nuovargis, tarsi rankomis, taip pat įtampa.

Septinta diena

Po savaitės kasdienio naudojimo pradėjau pastebėti, kaip nyksta pirštų įtrūkimai. Oda tapo lygesnė. Skausmai visiškai išnyko, o lieka tik išoriniai trūkumai. Tačiau ji neatsisakė programos, nes instrukcijose aiškiai parašyta apie kurso naudojimo atvejį.

Mėnuo

Po mėnesio reguliaraus naudojimo pajutau, kad pagerėjo kapiliarų kraujotaka. Mano kojose pasirodė lengvumas. Išnyko išoriniai trūkumai. Praėjo šeši mėnesiai, o grybas nebeatsinaujina.